Byť videní a počutí

alt text is missing

Mladí ľudia majú právo byť zapojení do politického rozhodovania. Kampaň Byť videní a počutí (Be Seen Be Heard) uznáva, že mladí ľudia zohrávajú dôležitú úlohu pri rozhodovaní, ktoré sa týka nás všetkých. Keďže náš svet naďalej sužujú eskalujúce globálne konflikty, pretrvávajúca klimatická kríza a zhoršujúce sa sociálno-ekonomické problémy, čoraz viac potrebujeme nové perspektívy na usmernenie transformačného politického rozhodovania, ktoré prekonáva status quo.

 

Spoločnosť The Body Shop a Úrad Vyslanca Generálneho tajomníka OSN pre mládež sa preto rozhodli spolupracovať na celosvetovej kampani na podporu politickej účasti mladých ľudí a posilnenie ich hlasu vo verejnom živote.

beseenbeheardcampaign.com

 

Obsah

alt text is missing
alt text is missing

Viac kampaní

 • Nie nenávisti
  18/06/2022

  Nie nenávisti

  Nenávistné prejavy podnecujú násilie a podkopávajú sociálnu súdržnosť a toleranciu. Boj proti nenávisti, diskriminácii, rasizmu a nerovnosti je podstatou zásad a práce OSN, organizácia sa preto snaží čeliť nenávistným prejavom na všetkých úrovniach. 

 • Byť videní a počutí
  11/05/2022

  Byť videní a počutí

  Kampaň Byť videní a počutí (Be Seen Be Heard) uznáva, že mladí ľudia zohrávajú dôležitú úlohu pri rozhodovaní, ktoré sa týka nás všetkých. 

 • Dekáda OSN pre obnovu ekosystémov
  05/06/2021

  Dekáda OSN pre obnovu ekosystémov

  Oživenie poškodených ekosystémov je dnes mimoriadne naliehavou témou.

 • Verified
  21/05/2020

  Verified

  Keď spoločne pracujeme na skrotení #COVID19, musíme pracovať aj na krotení dezinformácií.