Dekáda OSN pre obnovu ekosystémov

alt text is missing

 

Oživenie poškodených ekosystémov je dnes mimoriadne naliehavou témou

Ekosystémy podporujú všetok život na Zemi. Čím zdravšie sú naše ekosystémy, tým zdravšia je naša planéta a jej obyvatelia. Cieľom Dekády OSN pre obnovu ekosystémov je predchádzať, zastaviť a zvrátiť degradáciu ekosystémov na všetkých kontinentoch a oceánoch. Môže to pomôcť ukončiť chudobu, bojovať proti zmene klímy a zabrániť masovému vymieraniu. Podarí sa to len vtedy, ak každý priloží ruku k dielu.

decadeonrestoration.org

Obsah

alt text is missing
alt text is missing
alt text is missing
alt text is missing
alt text is missing
alt text is missing
alt text is missing
alt text is missing
alt text is missing
Kliknite pravým tlačidlom  na obrázok a stiahnete si ho do počítača.

Viac kampaní

 • Byť videní a počutí
  10/03/2024

  Byť videní a počutí

  Kampaň Byť videní a počutí (Be Seen Be Heard) uznáva, že mladí ľudia zohrávajú dôležitú úlohu pri rozhodovaní, ktoré sa týka nás všetkých. 

 • Slovensko sa pripája ku kampani UNODC Modré srdce
  19/10/2023

  Slovensko sa pripája ku kampani UNODC Modré srdce

  Kampaň Modré srdce je celosvetová iniciatíva pod vedením Úradu OSN pre drogy a kriminalitu (UNODC), ktorej cieľom je zvýšiť povedomie o obchodovaní s ľuďmi a jeho dopade na ľudí a spoločnosť.

 • Human Rights 75
  01/09/2023

  Human Rights 75

  Prijalo ju Valné zhromaždenie OSN 10. decembra 1948. Pri príležitosti výročia Kampaň Ľudské práva 75 vyzýva všetkých, aby podporili ľudské práva a zaviazali sa, že zásady Všeobecnej deklarácie sa stanú súčasťou ich každodenného života.

 • Konajte pre Našu spoločnú budúcnosť
  15/08/2023

  Konajte pre Našu spoločnú budúcnosť

  Akceptujte možné. Výzvu 17 Cieľov udržateľného rozvoja, plán pre lepší svet. Nemusíme čakať na budúcnosť, ktorú chceme - môžeme si ju vytvoriť hneď teraz. Každý sa môže zapojiť do globálneho hnutia za zmenu.